BEVI pristato naują logotipą ir prekės ženklo gaires

BEVI pristato naujo prekės ženklo gaires. Gairėse pateikiama informacija apie naudojamas spalvas ir šriftus bei naują logotipą. 

Atsižvelgiant į aplinkosaugos aspektą, mes išlaikome žalią spalvą. Mes taip pat padarėme logotipą šiuolaikiškesniu su mažiau detalių. Tai reiškia, kad logotipas yra suvokiamas sparčiau, leidžiant lengvam naudojimui ir mažesnio dydžio, ir spausdintuose, ir skaitmeniniu būdu.

BEVIs nya logotyp

Mūsų naujo prekės ženklo tikslas yra išlaikyti BEVI prekės ženklą taip, kad jį būtų galima greitai atpažinti visame pasaulyje – nesvarbu, ar jūs susitiksite su mumis vienoje iš Europos Šiaurės šalių ar Kinijoje ir nepriklausomai nuo to, kur pagaminta prekė su BEVI prekės ženklu.

Atnaujinimas vyksta kartu su mūsų siekiu glaudžiai bendradarbiauti tarpusavyje, visoje BEVI grupėje, siekiant kuo geriau pasinaudoti mūsų patirtimi mūsų klientams. Mes esame viena BEVI ir padedame klientams pasiekti sėkmę, nesvarbu, kokioje šalyje jie ar mes esame.

BEVI naujas moto

Mūsų naujas moto ir pažadas mūsų klientams yra:

”OUR ENERGY – YOUR SUCCESS”

Šiuo šūkiu mes norime perduoti visą mūsų verslo koncepciją. Nesvarbu, ar tai yra elektros pavarų sistemos, mūsų kelias bendradarbiauti su klientais, laikyti kursą ir t.t. – mūsų energija užtikrins, kad mūsų klientai pasiektų sėkmę. Tai taip pat taikoma įmonės vidiniuose santykiuose: mūsų bendra energija ir pasišventimas užtikrins, kad visi džiaugtųsi darbu, kurtų ir sėkmingai veiktų.

Įgyvendinimo planas

Palaipsniui įgyvendinsime naują logotipą ir prekės ženklo naudojimą visuose produktuose ir paslaugose iš “BEVI”. Pirmiausia pastebėsite mūsų svetainių pakeitimus mūsų socialiniuose kanaluose ir lapkričio mėn. “Elmia Subcontractor” parodoje Jönköping mieste, Švedijoje. Tačiau ne visi pokyčiai įvyks per vieną naktį. Kadangi skaitmeninės komunikacijos išvaizdą lengviau pakeisti nei fizinę medžiagą, kai kuri spausdinta medžiaga ir mūsų gaminiai pereinamuoju laikotarpiu vis dar turės seną logotipą.

Jei turite klausimų, kreipkitės į: 
Ann-Charlotte Björkegren,  Market Communication Manager
Tel: +46 (0)499-271 12
E-mail: ann-charlotte.bjorkegren@bevi.com