Teisinis pranešimas

Naudojimosi taisyklės
Visas turinys šiame tinklalapyje, įskaitant tekstą, paveikslėlius, brėžinius ir garso takelius yra BEVI nuosavybė ir yra saugoma Švedijos ir tarptautinių autorinių teisių įstatymų. Neteisėtas naudojimas ar platinimas bet kokios informacijos esančios šiame tinklalapyje, kuris pažeidžia autorių teises ir gali būti baudžiamas pagal civilinį arba baudžiamąjį kodeksą.

Be BEVI leidimo draudžiama kopijuoti, dauginti, parduoti, perparduoti ar kitais būdais naudoti komerciniais tikslais. Draudžiama keisti, naudoti ar perduoti turinį bet kokiais komerciniais tikslais, ar pašalinti bet kokią informaciją saugomą autorinių teisių.

Nuorodos
Tinklalapis gali turėti nuorodas į kitus tinklalapius, kurie nepriklauso BEVI. Mes neatsakome už tokių tinklalapių turinį, mes tik suteikiame nuorodas, kad lankytojams būtų lengviau rasti informaciją tam tikrose srityse.

Slapukai
Slapukai tai mažos apimties tekstiniai failai, kurie išsaugomi jūsų kompiuteryje. Slapukai naudojami daugumoje tinklalapių, kad suteiktų naudotojams galimybę naudotis įvairiomis funkcijomis. Naudojant informaciją slapukuose įmanoma stebėti naudotojo naršymo aktyvumą. Yra dviejų tipų slapukai: slapukai ir sesijos slapukai.

Slapukai išsaugoja failą jūsų kompiuteryje failą ilgam laikui. Jie naudojami, pavyzdžiui, funkcijoms parodančioms kas pasikeitė nuo paskutinio jūsų apsilankymo tinklalapyje.
Sesijos slapukai naudojami trumpą laiką kol jūs naršote tinklalapyje, pavyzdžiui kad žinotų kokią kalbą pasirinkote. Jie ištrinami, kai jūs uždarote naršyklę.

Šie slapukai naudojami bevi.lt
Vienas slapukas renka statistiką kaip jūs naršote svetainėje (Google Analytics).
Jei jūs norite atjungti šį slapuką, tai galite padaryti savo naršyklės nustatymuose.