Apie mus

BEVI – ateities firma!

BEVI – ateities firma!

BEVI buvo įkurta 1931 m. ir dabar yra viena iš stipriausių Skandinavijos kompanijų tiekiančių elektros pavarų produkciją ir serviso paslaugas įrangos gamintojams, pramonės įmonėms, elektrinėms ir žemės ūkio bendrovėms. Mūsų veiklos vienas iš pagrindinių produktų visada buvo elektros varikliai ir su jais vienaip ir kitaip susiję produktai bei paslaugos. Mes turime platų pasirinkimą mechaninių pavarų, dažnio keitiklių, paleidimo įrangos ir atsarginių variklių dalių. Mūsų tiekiami produktai patikimi, nes mūsų gamyklų konstruktoriai visada pirmauja juos kurdami ir testuodami, kad užtikrinti jų kokybę.

BEVI personalas – gerai apmokytas su didele patirtimi lengvai parenkantis patikimus produktus efektyviausius energijos vartojimo atžvilgiu, didžiausio ilgaamžiškumo ir už logiškai pagrįstą kainą.

BEVI – į kliento poreikius orientuota kompanija, kuri daro viską, kad atitiktų klientui tiekiamo produkto ar paslaugos reikalavimus patikimumui, kokybei ir pristatymui. Mūsų kasdieniniame darbe, mes siekiame stabilaus darnaus vystymosi. Centrinis Švedijos biuro (BEVI AB) veikla sertifikuota pagal ISO 9001 ir ISO 14001 standartus. Viskas daroma siekiant užtikrinti gerą produkcijos gamybą ir paskirstymą atsižvelgiant į aplinkosaugą.

Sveiki apsilankę ateities firmoje!